MICRO GROMS U7:

  1. Loyal Kenworthy
  2. Petey Romaniuk
  3. Mia Leish
  4. Lenin Ferguson
  5. Jett Prefontaine
  6. Logan Stevens

MICRO GROMS U9:

  1. Hudson Saunders
  2. Eli Park
  3. Peyton Shaw
  4. Charlie Stevens
  5. Azure Trujillo
  6. Christian Collings

BOYS U10:

  1. Makai Bray
  2. Hendrick Osterkamp
  3. Ryder Fish
  4. Maddox Bray
  5. Jax Hutcheon
  6. Ben Brantell

GIRLS U10:

  1. Hannah Dunfee
  2. Lauren Anderson
  3. Ryan Chalupnik
  4. Juliana Romaniuk
  5. Sierra Downer
  6. Rino Nishida

BOYS U12:

  1. Nico Coli
  2. Myles Biggs
  3. William Mitchell
  4. Cannon Carr
  5. Max Morville
  6. Tyson Lockhart

GIRLS U12:

  1. Noelle Walker
  2. Reese Hartnett
  3. Elle Emery
  4. Hannah Dunfee
  5. Bella Kenworthy
  6. Juliana Romaniuk

BOYS U14:

  1. Griffin Foy
  2. Trey Lockhart
  3. Ryan Martin
  4. Keanu Igarashi
  5. Miles Biggs
  6. Tyson Lockhart

GIRLS U14:

  1. Izzy Hopkins
  2. Kelly Smith
  3. Kalohe Danbara
  4. Hayden Rouse
  5. Kennedy Hurley
  6. Jayme Linnes

BOYS U16:

  1. Ryan Martin
  2. Griffin Foy
  3. David Economos
  4. Max Beach
  5. Trey Lockhart
  6. Bryce Maddox

GIRLS U16:

  1. Kelly Smith
  2. Kalohe Danbara
  3. Maile Davis
  4. Kennedy Hurley
  5. Jayme Linnes
  6. Izzy Hopkins

BOYS U18:

  1. David Economos
  2. Cameron Griggs
  3. Chad Clifton
  4. Christian Bowcutt
  5. Parker Swoish
  6. Nicholas Holdman

OPEN WOMEN/GIRLS U18:

  1. Maile Davis
  2. Kalohe Danbara
  3. Avery Hurley
  4. Kennedy Hurley
  5. Noelle Walker
  6. Grace Gilles

OPEN FISH:

  1. Cody Canzoneri
  2. Gavin Haughey
  3. Joshua Stiers
  4. Noah Albrecht
  5. Braden Hotra
  6. Jimmy Wynne

BOYS JUNIOR LONGBOARD:

  1. Diesel Rathgeber
  2. Jackson Todd
  3. Jameson Roller
  4. Riley Branom
  5. Jimmy Wynne
  6. Jack Hansen Garvey

GIRLS JUNIOR LONGBOARD:

  1. Izzy Hopkins
  2. Alexa Ross
  3. Lexi Morgan
  4. Cate Stokes
  5. Madison Griggs
  6. Maile Earlywine

OPEN MEN LONGBOARD:

  1. Nathan Clifton
  2. Jameson Roller
  3. Jorge Barba
  4. Bryce Maddox
  5. Jarrett Reynolds

OPEN MEN:

  1. Cody Canzoneri
  2. Gavin Doan
  3. Cameron Griggs
  4. Jeremy Jennings
  5. Christian Bowcutt
  6. Shane Hardy

SENIOR MEN:

  1. Scott Witmer
  2. Jeff Jessee
  3. Brent James Jessee
  4. Paul Anderson
  5. Anthony Roach
  6. Matt Dunfee

MASTERS:

  1. Gavin Haughey
  2. Jeff Jessee
  3. Brandon Phillips
  4. Paul Pence

About The Author Dana Point Times

comments (0)

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>