Girls U10 Shortboard Push-in

 

1. Lylah Collins, Costa Mesa

2. Aelan Vaast, Tahiti

3. Lilie Kulber, Los Angeles

4. Ryan Chalupnik, Newport Beach

5. Sofia Freyre, Costa Mesa

6. Sara Freyre, Costa Mesa

 

Boys U10 Shortboard Push-in

 

1. Hayden Rodgers, Laguna Beach

2. Kadin Naber, Huntington Beach

3. Noel de la Torre, Ventura/Chile

4. Eli Park, Carlsbad

5. Ty Spencer, Carlsbad

6. Hendrick Osterkamp, San Clemente

 

Girls U11 Shortboard

 

1. Bryce Ava Wettstein, Encinitas

2. Lilie Kulber, Los Angeles

3. Riley Malmsten, Santa Barbara

4. Aelan Vaast, Tahiti

5. Ava Arce, Huntington Beach

 

Boys U11 Shortboard

 

1. Isauro Elizondo, San Diego/Panama

2. Hendrick Osterkamp, San Clemente

3. Hayden Rodgers, Laguna Beach

4. Ryder Salberg, San Clemente

5. Kadin Naber, Huntington Beach

6. Leon de la Torre, Ventura/Chile

 

Girls 11&12 Shortboard

 

1. Alyssa Spencer, Carlsbad

2. Samantha Sibley, San Clemente

3. Izzy Hopkins, Dana Point

4. Bryce Ava Wettstein, Carlsbad

5. Hayden Rouse, Huntington Beach

6. Kaelene DeBie, Paramount

 

Boys 11&12 Shortboard

 

1. Kauli Vaast, Tahiti

2. Sage Burke, Newport Beach

3. Trey Lockhart, Laguna Beach

4. Keanu Igarashi, Huntington Beach

5. Peter Stewart, Imperial Beach

6. Luca Aza, San Clemente

 

Girls 13-16 Shortboard

 

1. Cameron Duby, San Juan Capistrano

2. Bethany Zelasko, Dana Point

3. Erika Hunting, San Clemente

4. Lily Benjamin, San Juan Capistrano

5. Lily Reeve, Santa Barbara

6. Kyra Williams, Manhattan Beach

 

Boys 13-16 Shortboard

 

1. Nathan Young, Fountain Valley

2. Jeff West, Fountain Valley

3. Ben Seaberry, Huntington Beach

4. Jeremy Shutts, Laguna Beach

5. Parker Cohn, Newport Beach

6. George Williams, Laguna Beach

 

Girls U10 Longboard Push-in

 

1. Bella Turturro, San Clemente

2. Ryan Chalupnik, Newport Beach

3. Lulu Notaro, Thousand Oaks

4. Sadie Walshe, Newport Beach

5. Elle Grace, Costa Mesa

6. Tess Walshe, Newport Beach

 

Boys U10 Longboard Push-in

 

1. Petey Romaniuk, Huntington Beach

2. Sully Notaro, Thousand Oaks

3. Koa Hord, Huntington Beach

4. Miles Mulligan, Los Angeles

5. Miles Boyd, Costa Mesa

 

Girls U13 Longboard

 

1. Liv Stokes, Aliso Viejo

2. Izzy Hopkins, Dana Point

3. Chelsea Herring, Huntington Beach

4. Nina Benjamin, San Juan Capistrano

5. Lulu Notaro, Thousand Oaks

 

Boys U13 Longboard

 

1. Zach Hermanns, Newport Beach/Hawaii

 

Girls 13-16 Longboard

 

1. Cate Stokes, Aliso Viejo

2. Cameron Duby, San Juan Capistrano

3. Kaliana Ashkarian, San Marcos

4. Lily Benjamin, San Juan Capistrano

5. Nikki Chamberlain, La Habra

6. Emily Flavin, Santa Monica

 

Boys 13-16 Longboard

 

1. Jovan Smith-Scott, Huntington Beach

2. Jared Bernier, San Clemente

3. Rodney Buck III, Palos Verdes Estates

4. Briggs Peus, Palos Verdes Estates

 

Premier (first contest)

 

1. Brendan Smith-Scott, Huntington Beach

2. Bryse Celaya, Huntington Beach

3. Makena Werling, Long Beach

4. Chelsea Herring, Huntington Beach

5. Sadie Walshe, Newport Beach

6. Hailey Baker, San Marcos

 

About The Author Dana Point Times

comments (0)

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>